Producenci
PowerWalker Zasilacz awaryjny Line-In CSW 1200VA
Opis
Zasilacz awaryjny Line-In CSW 1200VA
- PowerWalker VI CSW to UPS wykonany w tolopogii Line-Interactive z najnowszą technologią i designem. Zintegrowana funkcja AVR i pełną fala sinusoidalna zapewnia czysty i stabilny sygnał wyjściowy podczas przerw w dostawie prądu lub wahań napięcia. Funkcje zasilacza mogą być monitorowane i kontrolowane przez komunikację USB, za pomocą oprogramowania lub bez (HID).
- Nowoczesny i elegancki design sprawia, że seria VI CSW szczególnie nadaje się do użytku domowego i biurowego. Aplikacje obejmują (ale nie wyłącznie) systemy gier i rozrywki, stacje robocze, NAS itp.
- Dwa porty ładowania USB (2.1A) z przodu zapewniają dodatkową funkcjonalność i wygodę. Ponadto konstrukcja umożliwia łatwy dostęp do komory baterii za pomocą panelu przedniego w celu łatwej wymiany baterii.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1200 VA |
| Moc czynna | 720 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas transferu (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2.5 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Funkcje specjalne |
|
| Oprogramowanie | ViewPower |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-11/RJ-45 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 99 x 280 x 410 mm |
| Waga | 11.3 kg |
| Pozostałe parametry | Obsługiwane systemy operacyjne: FreeBSD, Linux, MAC, Solaris, Win. 2000, Win. 7, Win. 8, Win. Millenium, Win. Vista, Win. XP, Windows 10 |