Producenci
Procesor INTEL Core i7-12700 K BOX 3,6GHz, LGA1700
Opis
Procesor INTEL Core i7-12700 K BOX 3,6GHz, LGA1700
- Grafika zintegrowana Intel UHD 770
- Obsługa 2 kanałów pamięci DDR4/4800 MHz; DDR5/3200 MHz
- PCIe Gen 5.0, 4.0, 3.0 - 20 lanes
Dane techniczne
| Kod procesora | BX8071512700K |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Taktowanie procesora | 3.6 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 20 |
| Cache L3 | 25 MB |
| Obsługa ECC | Nie |
| Technologia wykonania | 10 nm |
| Architektura | 64-bit |
| Dodatkowe chłodzenie | Nie |
| Wersja | Box |