Producenci
Punkt dostępowy UBIQUITI UniFi WiFi6 AP 2x2 MU-MIMO U6-Lite
Opis
Punkt dostępowy Wi-Fi 6 z dwuzakresowym 2x2 MIMO w kompaktowej konstrukcji do niskoprofilowego montażu.
UniFi 6 Lite to punkt dostępowy 2x2 Wi-Fi 6, który zapewnia łączną prędkość radiową do 1,5 Gb / s z radiotelefonami 5 GHz (MU-MIMO i OFDMA) i 2,4 GHz (MIMO). Zamontuj UniFi 6 Lite poziomo w suficie, aby pokryć środowisko o dużej gęstości, lub zamontuj go pionowo na ścianie, aby zwiększyć jego zasięg. UniFi 6 Lite ma kompaktową i nano-rozmiarową konstrukcję, więc może używać osłon nanoHD i akcesoriów montażowych.
Funkcje:
- Wysokowydajne Wi-Fi 2x2 6
- Pasmo 5 GHz 2x2 MU-MIMO i OFDMA z szybkością radiową 1,2 Gb / s
- Pasmo 2,4 GHz 2x2 MIMO z szybkością radiową 300 Mb / s
- Gigabit Ethernet, zasilany przez PoE 802.3af (wtryskiwacz PoE nie jest dołączony)
- Kompatybilny z osłonami UAP-nanoHD i wpuszczanym uchwytem montażowym
- Zarządzane przez UniFi Network Application Wersja: 5.14.3 lub nowsza
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.1Q |
| Standardy | 802.3af |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 1 |
| Zysk anteny | 3 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 315 g |
| Wymiary | Wymiary: średnica 160 x 32,65 mm |
| Pozostałe parametry | Obsługiwane szybkości transmisji danych (Mbps)
|