Producenci
QNAP Obudowa TL-R1200S-RP 2U 12-bay 3.5-inch SATA HDD JBOD
Opis
Montowana na stelażu obudowa JBOD TL-R1200S-RP umożliwia tworzenie kopii zapasowych i rozbudowę systemu QNAP NAS, komputerów z systemem Windows i Ubuntu oraz serwerów. Model TL-R1200S-RP jest wyposażony w dwanaście 3,5-calowych wnęk na dyski SATA 6 Gb/s. Model TL-R1200S-RP jest wyposażony w kartę QXP PCIe do podłączania obudowy przy użyciu kabla SFF-8088 (lub SFF-8644). Zapewnia niezawodną wydajność odczytu/zapisu, umożliwiając płynne działanie pamięci masowej i tworzenie kopii zapasowych.
Dane techniczne
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 12 |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA II - 3 Gb/s |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| RAID | Nie |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 7 cm |
| Obudowa | Rack 2U |
| Zasilanie | Zasilacz 250 W (x2) PSU, 100240 V |
| Waga | 12.77 kg |
| Wymiary | 88,6 × 482 × 562,5 mm |