Producenci
QNAP Router AC2200 2.5GbE QMiroPlus-201W WiFi
Opis
Qmiroplus-201W
Aby przystosować się do nowych realiów tj. pracy zdalnej, firmy muszą zarówno wdrożyć zdalną sieć VPN, która zapewnia szybki dostęp użytkownikom w wielu lokalizacjach, jak również szybką sieć bezprzewodową lokalnie w firmie i rozwiązanie do bardziej inteligentnego przechowywania plików. Model QMiroPlus-201W z rozwiązaniem QNAP Home Cloud 2.0 łączy w sobie router Mesh Wi-Fi AC2200 i 2,5GbE NAS, dzięki czemu ułatwia konfigurację ustawień sieciowych. Dzięki dwóm 2,5-calowym wnękom dysków SATA i technologii SD-WAN model QMiroPlus-201W interguje środowiska w wielu chmurach, pozwalając na centralne zarządzanie i dostęp do lokalnie przechowywanych plików i danych w chmurze, co umożliwia tworzenie sieci następnej generacji do celów prywatnych i pracy zdalnej.
Dane techniczne
| Model | Qmiroplus-201W |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Kolor | Inne |
| Waga | 1.44 kg |
| Wymiary | 183,5 x 105 x 143,5 mm |