Producenci
QNAP Router QMiro-201W Mesh Wifi SD-WAN 2x2 802.11ac
Opis
Router QMiro-201W Mesh Wifi SD-WAN 2x2 802.11ac
Aby przystosować się do nowych realiów jak praca zdalna, firmy muszą zarówno wdrożyć zdalną sieć VPN, która zapewnia szybki dostęp użytkownikom w wielu lokalizacjach, jak i szybkie rozwiązanie na miejscu w firmie, obejmujące połączenia przewodowe i bezprzewodowe. Urządzenie QMiro-201W obsługuje trzypasmowy Mesh Wi-Fi 5 i rozwiązanie SD-WAN VPN dla przedsiębiorstw, umożliwiając wdrożenie sieci VPN w różnych lokalizacjach za pośrednictwem aplikacji QuWAN Orchestrator. Ekonomiczny model QMiro-201W jest równocześnie solidną podstawą do tworzenia sieci nowej generacji.
Dane techniczne
| Model | QMiro-201W |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 5 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor | Szary |
| Waga | 0.44 kg |
| Wymiary | 68 x 100 x 175,5 mm |
| Pozostałe parametry |
|