Producenci
QNAP Router Wifi QHora-301W 6 Dual 10GbE SD-WAN
Opis
QHora-301W
Router następnej generacji z dwoma portami 10GbE, SD-WAN i Wi-Fi 6
Aby przystosować się do nowych realiów tj. praca zdalna, firmy muszą zarówno wdrożyć zdalną sieć VPN, która zapewnia szybki dostęp użytkownikom w wielu lokalizacjach, jak i szybkie rozwiązanie na miejscu w firmie, obejmujące połączenia przewodowe i bezprzewodowe. Urządzenie QHora-301W obsługuje wysokiej szybkości połączenia Wi-Fi 6 i 10GbE, zapewniając jednocześnie sieci VPN SD-WAN klasy korporacyjnej, co pozwala na wdrożenie sieci VPN w wielu lokalizacjach za pośrednictwem chmury. Stanowiące ekonomiczne rozwiązanie model QHora-301W jest równocześnie solidną podstawą do tworzenia sieci nowej generacji.
Dane techniczne
| Model | QHora-301W |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 2 x 10GBASE-T |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 8 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Brak |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Waga | 1.9 kg |
| Wymiary | 250×180×48 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Video |