Producenci
QNAP Serwer NAS HS-264-8G 2-bay SATA fanless home NAS;In.N5105
Opis
HS-264
Cichy i lekki domowy serwer NAS do odtwarzania multimediów i przesyłania strumieniowego z dwoma wyjściami HDMI 2.0 4K.
Zaprojektowany jako centrum multimedialne dla cyfrowych domów, model HS-264 oferuje wiele aplikacji i narzędzi (np. QuMagie, Video Station, Music Station i Plex Media Server) do przechowywania i odtwarzania zdjęć, filmów i muzyki. Wysoką wydajność i jakość przesyłania strumieniowego zapewnia czterordzeniowy procesor Intel Celeron N5105 i dwa porty 2,5GbE, a dwa wyjścia HDMI 2.0 (4K przy 60 Hz) umożliwiają używanie modelu HS-264 jako komputera kina domowego, zapewniającego niesamowitą rozrywkę.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Celeron N5105 4-core/4-thread processor, burst up to 2.9 GHz |
| Wbudowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 GB |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Wbudowana pamięć flash | 4 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 2 |
| Obsługa hot-swap dysków | Nie |
| RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | JBOD |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Obudowa | Desktop |
| Zasilanie | Zasilacz 60 W, 100240 V |
| Waga | 1.56 kg |
| Wymiary | 41,3 × 302 × 220 mm |