Producenci
QNAP Serwer NAS TBS-h574TX-i3-12G Intel Core i3-1320PE 8C 12GB
Opis
QNAP TBS-h574TX-i3-12G
Zaprojektowany z myślą o planach filmowych, małych studiach, niewielkich zespołach zajmujących się produkcją wideo i
użytkownikach SOHO, kompaktowy TBS-h574TX Thunderbolt 4 all-flash NASbook podnosi poziom produkcji wideo,
zapewniając optymalną produktywność. Oferuje szybkie wejścia/wyjścia i wydajność Intel Core wymaganą przy
produkcji wideo, pozwalając twórcom korzystającym z komputerów Mac lub Windows korzystać z najbardziej płynnej
edycji wideo w czasie rzeczywistym, przesyłania dużych plików, transkodowania wideo i tworzenia kopii zapasowych.
Urządzenie TBS-h574TX pełni rolę pomostu między preprodukcją i postprodukcją, przenosi projekty wideo i współpracę
zespołową na wyższy poziom. TBS-h574TX działa pod kontrolą systemu QuTS hero korzystającego z ZFS, aby zapewnić
integralność danych. Jeśli potrzebujesz, możesz też przełączyć system na QTS
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core i3-1320PE 8C(4P+4E)/12T up to 4.50GHz |
| Wbudowana pamięć RAM | 12 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 12 GB |
| Wbudowana pamięć flash | 5 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 5 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 50 (5+0) |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | JBOD |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Protokoły sieciowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000/2500/5000 Mbit/s |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 7.5 cm |
| Wentylator | 4 cm |
| Obudowa | Tower |
| Zasilanie |
|
| Waga | 2.24 kg |
| Wymiary | 60 × 215 × 199 mm |