Producenci
QNAP Serwer NAS TS-1273AU-RP-8G 12x0HDD 2.2GHz 8GB UDIMM DDR RAM
Opis
TS-1273AU-RP
Wysokowydajny serwer NAS z dwoma portami 2,5GbE i czterordzeniowym procesorem AMD Ryzen, z obsługą łączności 10GbE lub buforowania M.2 SSD, i możliwością rozbudowy PCIe na potrzeby wirtualnych aplikacji.
Dane techniczne
| Procesor | Czterordzeniowy wbudowany procesor AMD Ryzen V1500B o taktowaniu 2,2 GHz |
| Wbudowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Wbudowana pamięć flash | 5 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 12 |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | JBOD |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 50 (5+0) |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.1 |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 8 cm |
| Obudowa | Rack 2U |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 4 |
| Zasilanie | 300 W (x2) PSU, 100240 V |
| Waga | 9.69 kg |
| Wymiary | 89 × 482 × 425 mm |