Producenci
QNAP Serwer NAS TS-133 1 bay ARM 4C 1.8 GHz 2GB RAM 1 x GbE
Opis
TS-133
Zbuduj osobistą chmurę prywatną i domowe centrum multimedialne z wbudowaną jednostką NPU, aby usprawnić rozpoznawanie twarzy w oparciu o sztuczną inteligencję.
Dane techniczne
| Procesor | ARM 4-core Cortex-A55 1.8GHz processor |
| Wbudowana pamięć RAM | 2 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 2 GB |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 0 |
| Wbudowana pamięć flash | 4 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| RAID | Tak |
| Pozostałe parametry dysku |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 5 cm |
| Obudowa | Desktop |
| Zasilanie | 36W Adapter, 100-240V |