Producenci
QNAP Serwer NAS TS-432PXU-2G 1U 2GB RAM 4x0HDD 2x10GbE SFP+
Opis
Czterordzeniowy 1,7GHz NAS w obudowie typu RACK z dwoma portami 10GbE SFP+ i 2,5GbE dla środowisk IT w małych i średnich firmach
Dane techniczne
| Procesor | Czterordzeniowy procesor AnnapurnaLabs Alpine AL324 64-bitowy ARM Cortex-A57 1,7 GHz |
| Wbudowana pamięć RAM | 2 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 1 |
| Wbudowana pamięć flash | 512 MB |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 4 |
| Typ dysku | SSD |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | JBOD |
| Poziomy RAID | 0 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s SFP+ |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 4 cm |
| Obudowa | Rack 1U |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 2.0 x 2 |
| Zasilanie | 250 W PSU, 100240 V |
| Waga | 6.53 kg |
| Wymiary | 44 × 439 × 499 mm |