Producenci
QNAP Serwer NAS TS-473A AMD Ryzen QC2.2 GHz.2.5GbE 8 GB RAM
Opis
Dane techniczne
| Procesor | AMD Ryzen Embedded V1500B quad-core 2.2 GHz |
| Wbudowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Wbudowana pamięć flash | 5 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 4 |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Wentylator | 6 cm |
| Obudowa | Tower |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 4 |
| Zasilanie | 250W, 100-240V AC, 50-60Hz, 3.5A |
| Waga | 5.03 kg |
| Wymiary | 188.2 × 199.3 × 280.8 mm |