Producenci
QNAP Serwer NAS TS-832PXU-4G 2x10GbE SFP+ 2x 2.5GbE 4GB RAM
Opis
TS-832PXU
Czterordzeniowy 1,7GHz NAS w obudowie typu RACK z dwoma portami 10GbE SFP+ i 2,5GbE dla środowisk IT w małych i średnich firmach.
Dane techniczne
| Procesor | AnnapurnaLabs Alpine AL324 64-bit ARM Cortex-A57 quad-core 1.7GHz processor |
| Wbudowana pamięć RAM | 4 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 1 |
| Wbudowana pamięć flash | 512 MB |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 8 |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| RAID | Nie |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) |
| Poziomy RAID | JBOD |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 50 (5+0) |
| Poziomy RAID | 5 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s SFP+ |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 7 cm |
| Obudowa | Rack 2U |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 2.0 x 2 |
| Zasilanie | 250 W PSU, 100240 V |
| Waga | 9.45 kg |
| Wymiary | 89 × 482 × 534 mm |
| Pozostałe parametry |
|