Producenci
QNAP Serwer NAS TS-873AeU-RP-4G 8-bay AMD Ryzen V1500B 2U
Opis
Dane techniczne
| Procesor | AMD Ryzen Embedded V1500B 4-core/8-thread 2.2 GHz |
| Wbudowana pamięć RAM | 4 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Wbudowana pamięć flash | 5 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 8 |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Pozostałe parametry dysku | Single, RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60, Triple Mirror, Triple Parity |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.1 |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 6 cm |
| Obudowa | Rack 2U |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 8 |
| Zasilanie | 300W PSU(x2), 100 - 240V |
| Waga | 8.15 kg |
| Wymiary | 89 × 482 × 297.4 mm |