Producenci
QNAP Serwer NAS TS-877XU-RP-3600-8G 8 GB UDIMM DDR4 AMD 3.6
Opis
TS-877XU-RP
Serwer NAS w obudowie typu rack z procesorem Ryzen, wyposażony w maksymalnie 6 rdzeni/12 wątków i zintegrowane podwójne porty 10GbE SFP+ umożliwiające optymalizację wydajności systemu.
Dane techniczne
| Procesor | AMD Ryzen 5 3600 6-core 3.6 GHz processor, Turbo Core 4.2 GHz |
| Wbudowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Wbudowana pamięć flash | 5 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 8 |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 50 (5+0) |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) |
| Poziomy RAID | JBOD |
| Poziomy RAID | 5 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s SFP+ |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 7 cm |
| Obudowa | Rack 2U |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 4 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 8 |
| Zasilanie | 300 W (x2), 100240 V |
| Waga | 13.31 kg |
| Wymiary | 88,3 × 482 × 562 mm |
| Pozostałe parametry |
|