Producenci
QNAP Serwer NAS TS-h2477XU-RP-3700X-32G 24-BAY 3.5 SATA AMD Ryzen
Opis
TS-h2477XU-RP
NIEZAWODNA pamięć masowa oparta na systemie plików ZFS, wyposażona w procesor AMD Ryzen, oferująca łączność 10GbE i możliwość rozbudowy poprzez PCIe (Wspiera system QuTS hero lub QTS)
Model QuTS hero NAS TS-h2477XU-RP jest wyposażony w 8-rdzeniowy/16-wątkowy procesor AMD Ryzen 7, zapewniający najwyższą wydajność systemu oraz taktowanie Turbo Core do 4,4 GHz. Model TS-h2477XU-RP z zainstalowanym systemem operacyjnym QuTS hero, opartym na systemie plików ZFS, zapewnia integralność danych i obsługę liniowej deduplikacji danych na poziomie bloków i kompresję, niemal nieograniczoną liczbą migawek, funkcję SnapSync w czasie rzeczywistym, protokół SNMP i usługi Azure AD Domain Services. Model TS-h2477XU-RP, czy to używany jako serwer plików o krytycznym znaczeniu dla firmy, jako serwer wirtualizacji, VDI, czy też jako rozwiązanie do współpracy przy edycji wideo lub jako wydajne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych/odzyskiwania plików, pomaga uzyskać wyjątkową wydajność firmy, wynikającą z umowy o gwarantowanym poziomie usług.
- Dwa wbudowane porty 10GbE SFP+ obsługują iSER i umożliwiają zastosowania wymagające dużej przepustowości, takie jak wirtualizacja, intensywny dostęp do plików i zadania tworzenia dużych kopii zapasowych/przywracania danych.
- Gniazda PCIe umożliwiają instalację kart 5/10/25GbE, kart QM2 lub kart Fibre Channel w celu zwiększenia potencjału i wydajności aplikacji.
- Przyspieszenie pamięci podręcznej SSD pozwala zwiększyć wydajność odczytu losowego do zastosowań wymagających intensywnych operacji wejścia/wyjścia na sekundę.
- Obsługa pamięci masowej na potrzeby wirtualizacji i bezpośredni hosting maszyn wirtualnych i kontenerów.
- Bramy pamięci masowej w chmurze umożliwiają zastosowania w chmurze hybrydowej, dodatkowo umożliwiając rezerwację pamięci podręcznej na serwerze NAS, zapewniając dostęp do danych w chmurze z niewielkimi opóźnieniami.
- Możliwość korzystania z centrum kopii zapasowych klasy korporacyjnej, obsługującego tworzenie kopii zapasowych/przywracanie danych w chmurze i maszyny wirtualne (w tym Google Workspace, Microsoft 365, VMware i Hyper-V).
Dane techniczne
| Procesor | AMD Ryzen 7 3700X 8-core/16-thread processor, burst up to 4.4 GHz |
| Wbudowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Wbudowana pamięć flash | 5 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 24 |
| Typ dysku | SSD |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA II - 3 Gb/s |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s SFP+ |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Obudowa | Rack 4U |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 4 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 8 |
| Zasilanie | Zasilacz: 800W(x2), 100240 V |
| Waga | 22.66 kg |
| Wymiary | 176.15 × 481.04 × 672.02 mm |