Producenci
QNAP Serwer NAS TVS-h674-i5-32G 6x0HDD Intel i5-12400 32GB SODIMM DDR4
Opis
TVS-h674
Wysoce niezawodna pamięć masowa oparta na systemie ZFS z możliwością rozbudowy PCIe Gen 4 na potrzeby łączności 10/25GbE, buforowaniem M.2 NVMe SSD i procesorami wielowątkowe dla aplikacji wirtualizacyjnych.
Model TVS-h674 SMB NAS jest wyposażony w sześciordzeniowy procesor Intel Core i5 lub czterordzeniowy procesor Intel Core i3 do obsługi systemu operacyjnego QuTS hero opartego na ZFS, dzięki czemu zapewnia integralność danych i obsługuje liniową deduplikację i kompresję danych na poziomie bloków, niemal nieograniczone migawki, SnapSync w czasie rzeczywistym oraz optymalizację dysków SSD. Niezależnie od tego, czy chodzi o serwery plików o znaczeniu krytycznym, serwery wirtualizacji, wykonywaną zespołowo edycję wideo, czy też o zastosowania w zakresie wydajnego tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych, TVS-h674 zapewnia idealne rozwiązanie NAS. Wysokowydajny model TVS-h674 zapewnia możliwości rozbudowy PCIe Gen 4 (nawet dwukrotnie większa prędkość transmisji niż w przypadku Gen 3), buforowanie M.2 NVMe SSD oraz łączność 2,5GbE dla szybkich środowisk sieci wirtualizacji.
M.2 PCIe Gen 4
Możliwość włączenia buforowania NVMe SSD lub zaawansowanego rozpoznawania obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję, z wykorzystaniem Edge TPU.
Łączność 2,5GbE
Porty 2,5GbE zapewniają wyższe szybkości transmisji dzięki istniejącym kablom Cat 5e.
Elastyczna rozbudowa PCIe Gen4
Gniazda PCIe umożliwiają instalację adapterów 2,5/5/10/25GbE, kart QM2 lub podstawowych kart graficznych w celu zwiększenia wydajności aplikacji.
Maszyny wirtualne i kontenery
Hostowanie wielu maszyn wirtualnych i kontenerów poprzez zoptymalizowane wykorzystanie zasobów.
HDMI z rozdzielczością Full HD
Bezpośrednie wyświetlanie kreatywnych projektów na monitorze HDMI. Korzystaj z płynnego odtwarzania multimediów w rozdzielczości full HD i transkodowania w czasie rzeczywistym.
Szybsze rozpoznawanie obrazów dzięki przyspieszeniu w oparciu o sztuczną inteligencję
Wbudowany Intel OpenVINO i Intel UHD Graphics pomagają zwiększyć rozpoznawanie obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję i odciążyć procesor.
Dane techniczne
| Procesor |
|
| Wbudowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Wbudowana pamięć flash | 5 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 6 |
| Typ dysku | SSD |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SATA II - 3 Gb/s |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 50 (5+0) |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Pozostałe parametry dysku | Wnęka dysków: 6 dysków 3,5-calowych SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s Kompatybilność dysków:
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 6 cm |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Obudowa | Tower |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 4 |
| Zasilanie | Zasilacz 250W, 100-240 V |
| Waga | 6.553 kg |
| Wymiary | 188,2 x 264,3 x 280,8 mm |