Producenci
QNAP Serwer NAS TVS-h674T-i5-32G 6bay Intel Core i5 32GB RAM
Opis
Ten najnowszy serwer NAS Thunderbolt 4 to doskonałe wsparcie dla Twoich kreatywnych talentów. Wyposażony w potężny 6-rdzeniowy procesor Intel Core i5, TVS-h674T zwiększa produktywność, umożliwiając płynną i jednoczesną realizację projektów wideo 4K w całym zespole. Urządzenie NAS TVS-h674T, oparte na systemie plików ZFS, jest zorientowane na twórców, zapewniając dobrze zorganizowane przepływy pracy i możliwości rozbudowy sprzętu (takie jak łączność 25 GbE i 64 GB pamięci RAM), dzięki czemu może rozwijać się wraz z Twoją firmą i inspiracjami.
Dane techniczne
| Procesor | 6-rdzeniowy/12-wątkowy procesor Intel Core i5-12400 o taktowaniu zwiększanym do 4,4 GHz |
| Wbudowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Wbudowana pamięć flash | 5 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 6 |
| Typ dysku | SSD |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Interfejs dysku | SATA II - 3 Gb/s |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Pozostałe parametry dysku | Wnęka dysków:
Kompatybilność dysków:
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 2 x Thunderbolt 4 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Wentylator | 6 cm |
| Obudowa | Tower |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 4 |
| Zasilanie | Minimum 250W PSU, 100-240VAC |
| Waga | 6.36 kg |
| Wymiary | 180.2 × 264.3 × 279.6 mm |