Producenci
QNAP Serwer TS-462-2G 4-bay NAS Intel Celeron N4505 2C 2.0GHz
Opis
Szybka i pojemna pamięć masowa w chmurze prywatnej z szeregiem aplikacji do zarządzania multimediami i plikami sprawia, że TS-462 jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników prywatnych, którzy chcą zmaksymalizować swój cyfrowy styl życia. Dostęp do plików, danych i multimediów zapisanych na TS-462 można uzyskać ze wszystkich podłączonych urządzeń, w tym telefonów, komputerów i inteligentnych telewizorów. Standardowe wyposażenie obejmuje port 2,5GbE i port HDMI 2.0, które pozwalają korzystać ze strumieniowego przesyłania multimediów bez opóźnień w całym domu i oglądać je bezpośrednio na ekranie telewizora. Model TS-462 może być dostosowany do przyszłych potrzeb, zapewniając dwa gniazda M.2 PCIe zgodne z technologią Qtier do automatycznego poziomowania pamięci masowej i można go łatwo rozbudować w celu zaspokojenia rosnących potrzeb w zakresie danych. Urządzenie TS-462 obsługuje również Edge TPU, umożliwiając łatwą organizację zdjęć na podstawie rozpoznawanych za pomocą aplikacji QuMagie twarzy i obiektów.
Dane techniczne
| Procesor | 2-rdzeniowy/2-wątkowy procesor Intel Celeron N4505 o taktowaniu zwiększanym do 2,9 GHz |
| Wbudowana pamięć RAM | 2 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Wbudowana pamięć flash | 4 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 4 |
| Typ dysku | HDD |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 50 (5+0) |
| Poziomy RAID | JBOD |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) |
| Poziomy RAID | 0 |
| Protokoły sieciowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Obudowa | Tower |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 2 |
| Zasilanie | Zasilacz 90W, 100240 |
| Waga | 2.26 kg |
| Wymiary | 168 × 170 × 226 mm |