Producenci
QNAP Zestaw Promocyjny QMiro Plus201W +UPS 5P650i
Opis
Qmiroplus-201W
Aby przystosować się do nowych realiów tj. pracy zdalnej, firmy muszą zarówno wdrożyć zdalną sieć VPN, która zapewnia szybki dostęp użytkownikom w wielu lokalizacjach, jak również szybką sieć bezprzewodową lokalnie w firmie i rozwiązanie do bardziej inteligentnego przechowywania plików. Model QMiroPlus-201W z rozwiązaniem QNAP Home Cloud 2.0 łączy w sobie router Mesh Wi-Fi AC2200 i 2,5GbE NAS, dzięki czemu ułatwia konfigurację ustawień sieciowych. Dzięki dwóm 2,5-calowym wnękom dysków SATA i technologii SD-WAN model QMiroPlus-201W interguje środowiska w wielu chmurach, pozwalając na centralne zarządzanie i dostęp do lokalnie przechowywanych plików i danych w chmurze, co umożliwia tworzenie sieci następnej generacji do celów prywatnych i pracy zdalnej.
Eaton 5P 650i VA wersja wieżowa
Nowy Eaton 5P jest nowej generacji zasilaczem UPS line-interactive o mocach 650 VA-1550 VA, z nowoczesnym wyświetlaczem LCD wyposażonym w funkcję pomiaru energii. 5P jest idealnym zasilaczem do ochrony urządzeń IT i sieciowych, takich jak serwery, przełączniki, routery i urządzenia magazynujące dane, w wykonaniu wieżowym i stelażowym.
Dane techniczne
| Separator | Qmiroplus-201W |
| Separator | Eaton 5P 650i VA |
| Moc pozorna | 650 VA |
| Typ | xDSL |
| Moc czynna | 420 W |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2 min |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Złącza | RS-232 (COM) |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Inne |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.44 kg |
| Wymiary | 183.5 x 105 x 143.5 mm |
| Waga | 7.8 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Video | |
| Video |