Producenci
QNAP Zestaw TS-473A-SW5T + QSW-1105-5T
Opis
Zestaw TS-473A QSW-1105-5T
- 4-wnękowy serwer NAS AMD Ryzen z 5-portowym przełącznikiem 2,5G
- Zmodernizuj sieć do 2,5G, korzystając z ograniczonej czasowo oferty na pakiet!
Żegnajcie Gigabity, witaj szybkości 2,5GbE.
Gigabitowa sieć Ethernet nie jest już wystarczająco szybka, aby uwolnić potencjał urządzeń 2,5G LAN i WAN. Już teraz zmodernizuj swoje urządzenie do przełącznika 2,5G!
Dostawcy usług internetowych zapewniają internet wielogigabitowy do zastosowań prywatnych
Wielu dostawców usług internetowych zaczęło dostarczać klientom wielogigabitowe światłowody do domów (FTTH), zapewniając prędkości przekraczające standardowe gigabitowe prędkości sieci Ethernet.
Połączenie wielogigabitowe zapewnia sieć Wi-Fi 6
Routery lub punkty dostępu Wi-Fi 6 (802.11ax) wymagają wielogigabitowych urządzeń sieciowych, aby zapewnić optymalną wydajność sieci bezprzewodowej.
Komputery/laptopy są wyposażone w porty 2,5G
Nowoczesne komputery i laptopy korzystają z portów 2,5G, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom wysokiej przepustowości transmisji strumieniowej, połączeń wideo, gier i innych nowoczesnych usług internetowych.
Dane techniczne
| Separator | Przełącznik QSW-1105-5T |
| Separator | Serwer TS-473A-8G |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Procesor | 4-rdzeniowy/8-wątkowy wbudowany procesor AMD Ryzen V1500B 2,2 GHz |
| Wbudowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Wbudowana pamięć flash | 5 GB |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 4 |
| Typ dysku | HDD |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA II - 3 Gb/s |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | JBOD |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Wentylator | 6 cm |
| Obudowa | Tower |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 4 |
| Zasilanie | 250 W, 100-240 V prądu przemiennego, 50-60 Hz, 3,5 A |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 5 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 12.5 Gb/s |
| Waga | 5.54 kg |
| Wymiary | 180.2 × 199.3 × 279.6 mm |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 12 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | FCC, CE, BSMI, VCCI, LVD, CCC, KCC, ASNZ |
| Zasilanie |
|
| Wymiary | 34 x 180 x 145 mm |
| Waga | 0.577 kg |