Producenci
QUER UPS model Micropower 800 ( offline, 800VA / 480W , 230 V , 50Hz )
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 800 VA |
| Architektura UPS-a | off-line (standby) |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 2 ms |
| Czas ładowania | 8 h |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Typ obudowy | Tower |
| Wymiary | 298x101x142mm |
| Waga | 4.7 kg |
| Kolor | Czarny |