Producenci
Qoltec Bezprzewodowy Mini Adapter USB Wi-Fi 150Mbps
Opis
Bezprzewodowy Mini Adapter USB Wi-Fi 150 Mbps
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Chipset | RTL8188EUS |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | - WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Wymagania sprzętowe | Wolny port USB 2.0 |
| Wymiary | 19 x 16 x 7 mm |
| Waga | 36 g |
| Pozostałe parametry | - Kanał pracy: 1 - 14 |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy: od -10 do 60 stopni C |
| Kolor | Biały |