Producenci
Qoltec Czytnik kodów kreskowych 1D i 2D | USB
Opis
Niezawodny i wydajny
Kody kreskowe towarzyszą nam wszędzie. Dzięki urządzeniom do ich odczytania praca nawet największych magazynów jest niezwykle wydajna i niezawodna. Jednak nie tylko w wielkich magazynach sczytywane są kody kreskowe. Znajdziesz je w sklepach, aptekach, biurach, urzędach, siłowniach i wielu innych miejscach, które odwiedzasz każdego dnia. W każdym z tych miejsc doskonale sprawdzi się czytnik kodów kreskowych marki Qoltec. Nasze urządzenie gwarantuje:
- odczyt kodów 1D oraz 2D,
- wydajną pracę z prędkością 150 skanów na sekundę,
- odporność na upadki (z wysokości 1,5m),
- skanowanie kodów pod różnymi kątami, również tych odwróconych,
- pewność, że kod został prawidłowo odczytany dzięki sygnalizacji dźwiękowej.
Praktyczny w każdym calu
Wysoka jakość naszych czytników jest efektem przemyślanego projektowania w oparciu o najważniejsze aspekty działania tych urządzeń. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jaki sposób są wykorzystywane i czego się od nich oczekuje, więc aby sprostać nawet najbardziej wymagającym warunkom pracy określamy nowy standard usprawniania procesów roboczych:
- interfejs Plug&Play - to gwarancja natychmiastowej pracy czytnika bez instalacji dodatkowego oprogramowania,
- kabel o długości 180cm - to komfort użytkowania,
- wtyczka USB - to możliwość podłączenia urządzenia do PC, laptopa, dzięki czemu czytnik może pracować 24h/dobę,
- ergonomiczny kształt ułatwia pracę z czytnikiem.
Dane techniczne
| Typ | Ręczny |
| Kody kreskowe | Codabar |
| Kody kreskowe | EAN 13 |
| Kody kreskowe | MSI (Plessey) |
| Kody kreskowe | MaxiCode |
| Kody kreskowe | Code 93 |
| Kody kreskowe | Data Matrix |
| Kody kreskowe | Code 128 |
| Kody kreskowe | 1D |
| Kody kreskowe | Code 11 |
| Kody kreskowe | 2D |
| Kody kreskowe | EAN 8 |
| Kody kreskowe | UPC-A |
| Kody kreskowe | PDF417 |
| Kody kreskowe | Code 39 |
| Kody kreskowe | GS1-128 (UCC/EAN 128 | EAN 128) |
| Kody kreskowe | Aztec |
| Kody kreskowe | QR Code |
| Wymagany kontrast kodu | 25 % |
| Technologia odczytu | Laser |
| Rozdzielczość skanera | 5 mil |
| Maks. odległość odczytu | 600 mm |
| Sygnał odczytu | Dźwiękowy |
| Pozostałe parametry skanownia |
|
| Klasa szczelności | IP44 |
| Odporność na upadek | 1.5 m |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RS-232 (COM) |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: 0C ~ +50C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 161.5 x 77 x 88 mm |
| Waga | 207 g |
| Pozostałe parametry |
|