Producenci
Qoltec Ładowarka sieciowa 12W | 5V | 2.4A | USB | +kabel Micro USB
Opis
Ładowarka sieciowa 12W | 5V | 2.4A | USB + Kabel Micro USB
- Zasilacz sieciowych dla urządzeń mobilnych
- Parametry wejściowe: AC 220V - 240V
- Parametry wyjściowe: 5V / 2.4A
UWAGA! Dopasuj napięcie i wtyczkę
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 12 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.4 A |
| Długość przewodu | 100 cm |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Pasuje do | Uniwersalna ładowarka sieciowa |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB/Micro USB |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.093 kg |
| Pozostałe parametry |
|