Producenci
Qoltec Ładowarka sieciowa 17W | 5V | 3.4A | 2xUSB + kabel Micro USB
Opis
Ładowarka sieciowa 17W | 5V | 3.4A | 2xUSB + kabel Micro USB
- Ładowarka sieciowa dla urządzeń mobilnych
- Parametry wejściowe: AC 220V - 240V
- Parametry wyjściowe: 5V / 3.4A
UWAGA! Dopasuj napięcie i wtyczkę
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 17 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3.4 A |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Pasuje do | Uniwersalna ładowarka sieciowa |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB/Micro USB |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Częstotliwość: 50/60 Hz |