Producenci
Qoltec Ładowarka sieciowa 5V | 2.4A | 12W | USB typ C | Czarna
Opis
Wybierz niezawodne zasilanie
Niezawodność ma dla Ciebie kluczowe znaczenie? Wybierz ładowarkę sieciową marki Qoltec, która pozwoli Ci na bezpieczne zasilanie urządzeń mobilnych. Idealnie sprawdzi się w domu lub w biurze, jako ładowarka główna lub dodatkowa. Została wykonana z materiałów najwyższej jakości, a zastosowane w niej technologie pozwolą na niskie zużycie energii oraz wysoką wydajność.
Praktyczne rozwiązanie
Nasze urządzenie wyposażone jest w nowoczesne technologie zapewniające ochronę przeciw:
- przepięciom: chroni przed zbyt niskim lub zbyt wysokim napięciem,
- przeciążeniom: chroni przed przeciążeniem linii zasilającej,
- zwarciom: chroni przed zwarciami w obwodzie zasilającym,
- termiczną: chroni przed przeciążeniem lub nieprawidłową cyrkulacją powietrza.
Wtyk USB typ C
Wraz z ładowarką sieciową otrzymujesz kabel z wtykiem USB typu C, który oferuje:
- symetryczny wtyk, gwarantuje prawidłowe podłączenie urządzenie bez względu na obrócenie wtyczki,
- zwiększona prędkość transferu danych w porównaniu ze standardowym wtykiem USB 3.0,
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 12 W |
| Napięcie wyjściowe | 2.4 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 A |
| Długość przewodu | 1 m |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do | Uniwersalna ładowarka sieciowa |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 80 x 45 x 15 mm |
| Waga | 0.079 kg |
| Pozostałe parametry |
|