Producenci
Qoltec Obudowa na dysk HDD/SSD 2.5 cala SATA3 | USB 2.0 | Czarny
Opis
Kieszeń do dysków HDD/SSD pozwala w szybki i bezpieczny sposób zgrać pliki, edytować je, zapisywać zmiany masz pełną kontrolę nad swoimi danymi. Nasze urządzenie oferuje:
- Kompatybilność z wieloma systemami Windows oraz Mac,
- Obsługę standardu USB 3.0 oraz SATA3,
- Łatwość w obsłudze, którą zapewnia interfejs Plug&Play,
- Designerski wygląd w kilku wariantach kolorystycznych
Dane techniczne
| Typ | Obudowa zewnętrzna |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SATA |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 118 x 75 x 12 mm |
| Waga | 0.043 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Długość kabla: 0,29 m |