Producenci
Qoltec Słuchawki douszne | mikrofon | czarne
Opis
Wysokiej jakości przewodowe słuchawki douszne marki Qoltec posiadają funkcję tłumienia dźwięków z otoczenia, co pozwala na całkowite relaksowanie się muzyką. Współpracują z każdym urządzeniem posiadającym złącze 3.5 mm - mini jack. Kabel o długości 1.2 m umożliwia swobodne trzymanie podłączonego do słuchawek urządzenia w kieszeni czy w torebce. Dodatkowym atutem jest wbudowany mikrofon pozwalający na częste rozmowy bez konieczności wyjmowania smartfona z kieszeni. Przyciskiem umieszczonym koło mikrofonu można zarówno odebrać i zakończyć połączenie oraz sterować odtwarzaniem muzyki, audiobooków itp.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 97 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 15 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|