Producenci
Qoltec Słuchawki magnetyczne sportowe, bezprzewodowe, dokanałowe, mikrofon, Long Life, BT, czarne
Opis
Słuchawki sportowe PREMIUM bezprzewodowe magnetyczne dokanałowe BT z mikrofonem, long life, czarne
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nawigacja |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telewizja |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Douszne |
| Konstrukcja | Z zaczepami usznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 Hz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|