Producenci
Qoltec Szafa RACK 19" | 4U | 600*280
Opis
Wielobranżowe zastosowanie
Szafy RACK służą do przechowywania serwerów, urządzeń sieciowych, generatorów zasilania UPS czy switchów - zadaniem szaf RACKowych jest zabezpieczenie sprzętu i zagwarantowanie mu stabilnego funkcjonowania oraz utrzymaniu porządku w sferze IT.
Wykorzystywane nie tylko w branży informatycznej, ale również w energetyce lub przemyśle, wyposażone są w w system wentylacyjny, którego głównym elementem są otwory wentylacyjne.
Zorganizuj bezpieczną przestrzeń
Nie musisz się martwić o stabilne funkcjonowanie serwerów. Przestrzeń jest zorganizowana i uporządkowana, a serwery i dane pozostają zabezpieczone.
Szafy Rack są również integralnym elementem każdej serwerowni oraz gwarancją stabilnego i efektywnego działania centrum danych. Posiadają wiele różnych parametrów oraz wariantów wykonania dzięki czemu z pewnością znajdziesz model odpowiadający Twoim potrzebom.
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka wisząca |
| Wysokość | 4U |
| Szerokość | 600 mm |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Szkło |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 600 x 280 x 450 mm |
| Waga | 13.1 kg |
| Pozostałe parametry | Maksymalne obciążenie statyczne: 70 kg Informacje dodatkowe:
|