Producenci
RAPOO Klawiatura bezprzewodowa Multimode E9800M Blade
Opis
Klawiatura bezprzewodowa Multimode E9800M Blade
- Ultra płaska, pełnowymiarowa konstrukcja z podstawą ze stopu aluminium
- Natychmiastowe przełączanie między wieloma podłączonymi urządzeniami
- Multimedialne klawisze szybkiego dostępu Fn
- Przyjazna dla środowiska bateria wielokrotnego ładowania
- Ultra płaska klawiatura łączy w sobie najwyższej jakości materiały z eleganckim wzornictwem i pełnowymiarową wygodą
- Solidna podstawa ze stopu aluminium
- Akumulator przyjazny dla środowiska
Dane techniczne
| Model | E9800M |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Interfejs | Bluetooth |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Bateria |
| Zasilanie | Akumulator |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymiary | 42 x 11,5 x 1,3 cm |
| Waga | 647 g |