Producenci
RAPOO Mysz optyczna Rapoo N500 Czarna RAPOO
Opis
Mysz optyczna Rapoo N500
- Mysz N500 ma prostą, pełnowymiarową konstrukcję i jest bardzo łatwa w użyciu
- Cicha praca: Dzięki funkcji "silent click" nie zakłócisz spokoju innych.
- Wysoka precyzja: Regulowany sensor DPI do 3600 dla dokładności każdego ruchu.
- Bezproblemowa instalacja: Podłącz do portu USB i korzystaj. Bez sterowników i konfiguracji.
- Uniwersalny design: 4 przyciski, w tym przełącznik DPI i kółko przewijania 2D.
- Wygodny kabel: 1,2 m długości dla łatwości połączenia.
Dane techniczne
| Model | N500 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 3600 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 120 mm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Bateria |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 121 x 76 x 73 mm |
| Waga | 104 g |