Producenci
RAPOO Zestaw bezprzewodowy multi mode 8210M Biały
Opis
Wygodna praca na kilku urządzeniach.
Funkcjonalność:
- Łączność Bluetooth lub przez odbiornik USB-A
- Jednoczesne parowanie z trzema urządzeniami i łatwe przełączanie się między nimi
- Regulacja pracy kursora od 600 do 1600 DPI
- Długi czas działania na jednym zestawie baterii
- Wygodny design klawiatury: uniesiona pod kątem
- Łatwe czyszczenie i ochrona przed zalaniem
Parowanie z kilkoma urządzeniami
Zestaw bezprzewodowy Rapoo 8210M umożliwia jednoczesne połączenie z trzema urządzeniami. Funkcja Multi-Mode zapewnia łatwe przełączanie się między sparowanymi sprzętami. Jeśli korzystasz z kilku urządzeń, to z pewnością polubisz te rozwiązanie.
Łączność Bluetooth lub USB
Zarówno mysz, jak i klawiatura bezprzewodowa Rapoo oferuje niezrównaną elastyczność dzięki opcji połączenia zarówno przez Bluetooth 3.0 i 5.0, jak i odbiornik USB. Masz zapewnione nieprzerwane działanie w zasięgu do 10 metrów i 360 stopni.
Regulacja pracy kursora
Mysz bezprzewodowa Rapoo oferuje regulowane DPI (od 600 do 1600 DPI). Pozwala to na dopasowania prędkości kursora do indywidualnych preferencji i przyzwyczajeń, zapewniając komfort zarówno w pracy, jak i w rozrywce.
Długi czas działania
System energooszczędnej eksploatacji baterii oraz przycisk wyłączający mysz i klawiaturę zapewniają długi czas działania urządzeń. W przypadku klawiatury jest to użytkowanie do 12 miesięcy, natomiast mysz bezprzewodowa posłuży przez okres do 9 miesięcy bez wymiany baterii.
Ergonomia i funkcjonalność
W celu zapewnienia łatwego czyszczenia oraz zabezpieczenia przed zalaniem klawisze klawiatury bezprzewodowej są oddzielone od siebie i umieszczone pod lekkim kątem. Jednocześnie zwiększa to ergonomię pracy, korzystanie z klawiatury nawet przez wiele godzin jest wygodne.
Specyfikacja:
- Łączność: 2.4 GHz, Bluetooth 3.0, Bluetooth 5.0
- Liczba klawiszy: 121 klawiszy nożycowych
- Liczba przycisków myszy: 5, w tym pokrętło 2D
- Sensor myszy: 600 - 1600 DPI
- Żywotność baterii klawiatury: do 12 miesięcy
- Żywotność baterii myszy: do 9 miesięcy
- Wymagania systemowe: Windows XP/Vista/7/8/10
- Wymiary klawiatury: 451 × 154 × 26 mm
- Wymiary myszy: 107 × 64 × 36 mm
- W zestawie: 2 baterie AA
Dane techniczne
| Separator | Klawiatura |
| Separator | Mysz |
| Model | Zestaw bezprzewodowy Multi-Mode 8210m |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Biały |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wymiary | 451 × 154 × 26 mm |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Bateria |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 107 × 64 × 36 mm |