Producenci
RAPOO Zestaw klawiatura + mysz Bluetooth 2.4G 9300 czarne UI
Opis
Klawiatura
- Ultra płaski design (4,9 mm)
- Aluminiowa obudowa
- Do 12 miesięcy żywotności baterii
- 104 klawisze nożycowe
- 8 przycisków multimedialnych
Mysz
- Łączność bezprzewodowa multi-mode: 2.4 GHz, Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0
- Natychmiastowe przełączanie się między urządzeniami
- Do 12 miesięcy żywotności baterii
- Ergonomiczny design myszy
- 4 przyciski, w tym rolka przewijania 2D oraz przycisk Bluetooth
- Nano odbiornik USB
- Miejsce do przechowywania Nano odbiornika USB
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Separator | Klawiatura |
| Model | 9300M |
| Model | 9300M |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 1300 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Zasięg | 10 m |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Interfejs | Bluetooth |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymiary | 343 × 114 × 19 mm |
| Waga | 385 g |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Akcesoria w zestawie | Baterie:
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 113 × 64 × 30 mm |
| Waga | 60 g |