Producenci
Razer Mysz bezprzewodowa Atheris bluetooth
Opis
Dane techniczne
| Model | Atheris |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 7200 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Bluetooth |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Akcesoria w zestawie | 2 x Bateria AA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 34,1 x 62,8 x 99,7 mm |
| Waga | 66 g |