Producenci
Rebel Modem USB Rebel 4G LTE z WiFi
Opis
Router mobilny 4G LTE Rebel RB-0700
Szukasz bezprzewodowego routera? Wybierz kompaktowy model Rebel RB-0700, który dzięki niewielkim rozmiarom i opcji zasilania z USB doskonale sprawdzi się w podróży, umożliwiając Ci korzystanie z Internetu przez wiele godzin.
Stabilne połączenie 4G
Walkie talkie Rebel działa w paśmie PMR, czyli wykorzystuje fale radiowe o częstotliwości do 450 MHz. Dzięki dostępności 16 kanałów urządzenie zapobiega zakłóceniom z innych radiotelefonów, a Ty masz gwarancję prywatności rozmów.
Do 10 urządzeń jednocześnie
Przenośny router Wi-Fi Rebel umożliwia łatwe udostępnianie połączenia 4G nawet 10 użytkownikom jednocześnie. Wystarczy włożyć do urządzenia kartę SIM, a błyskawicznie zamieni się ono w internetowy hotspot.
Czuj się bezpiecznie
Kolejną zaletą routera RB-0700 są zabezpieczenia sieci Wi-Fi: WPA-PSK, WPA2-PSK, dzięki którym Twoje dane są chronione, a dostęp do sieci mogą uzyskać jedynie uwierzytelnieni użytkownicy.
Zasilany przez USB
Router przenośny Rebel RB-0700 swoje kompaktowe rozmiary zawdzięcza funkcji zasilania poprzez port USB. Wystarczy, że podłączysz go do komputera i w mgnieniu oka możesz swobodnie przeglądać Internet, oglądać filmy i prowadź wideokonferencje.
Dane techniczne
| Interfejs | USB |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 2100 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 90x29x10 |
| Waga | 23.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|