Producenci
Rebel UPS model Micropower 1000 ( offline, 1000VA / 600W, 230 V , 50Hz )
Opis
Zasilacz UPS model Micropower 1000
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Architektura UPS-a | off-line (standby) |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 2 ms |
| Czas ładowania | 8 h |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Typ obudowy | Tower |
| Wymiary | 338x149.3x162mm |
| Waga | 7.8 kg |
| Kolor | Czarny |