Producenci
Rebeltec Bezprzewodowa klawiatura + mysz Millenium
Opis
Bezprzewodowy zestaw klawiatura + mysz, MILLENIUM
- Technologia bezprzewodowa 2,4Ghz
- Zasięg 10 m
- Nano odbiornik USB
Klawiatura
- Pełnowymiarowa (104 klawisze)
- Profil grzybkowy
Mysz
- Optyczny sensor
- Gumowana powierznia
- Rozdzielczość 1000 /1600 DPI
- 6 przycisków i rolka
Dane techniczne
| Separator | Klawiatura |
| Separator | Mysz |
| Model | Millenium |
| Model | Millenium |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Zasięg | 10 m |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Czarny |
| Unboxing |