Producenci
Rebeltec Głośnik Bluetooth PartyBox 400
Opis
Przenośny odtwarzacz bluetooth
- Sterowany za pomocą smartphona (bluetooth) lub wbudowanych przycisków
- Kompatybilny z Bluetooth 5.0
- Moc 20W RMS
- Czas pracy: 4 - 8 h
- Rozmiar głośników : 2x 102mm (2x 4")
- Tryby: bluetooth, radio FM, USB pen drive, karta microSD, AUX, KARAOKE
- Wielokolorowe podświetlenie RGB głośników i podłogi (można też je wyłączyć przytrzmująć długo przycisk M)
- Wbudowany akumulator Li-Ion 1200mAh 3,7V (ładowany z micro USB)
- Pasmo przenoszenia 40Hz-20kHz
- Bass reflex
- 4 przyciski multimedialne oraz pokrętło
- Wyświetlacz LED
- Efektywność 85dB
- Posiada wyłącznik
- Wygodny uchwyt
- Wyświetlacz LED
- Radio FM
- Gniazdo mikrofonu 6,3mm mono
- Gniazdo na kartę microSD, z której można odtwarzać pliki mp3
- Gniazdo USB do którego można podłączyć pendrive USB z MP3
- AUX (z zewnętrznego źródła dźwięku poprzez kabel 3,5mm mini jack)
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| System | Mono |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 40 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 4 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 h |
| Wymiary | 400 x 165 x 155 mm |
| Waga | 1350 g |