Producenci
Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundBox 340
Opis
Przenośny odtwarzacz bluetooth sterowany za pomocą smartphona (bluetooth) lub wbudowanych przycisków.
- Typy odczytywanych plików: MP3, WAV, WMA, APE
- Kompatybilny z Bluetooth 5.0
- Moc 12W RMS
- 2x głośniki 75mm (3")
Tryby:
- Bluetooth
- Radio FM
- Pendrive
- Karta microSD
- AUX
- TWS - możliwośc podłączenia bezprzewodowo dwóch takich samych głośników
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja wysokich tonów |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 35 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB(M)->microUSB(M) |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 3.5 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 h |
| Wymiary | 340 x 110 x 140 mm |
| Waga | 1007 g |
| Pozostałe parametry |
|