Producenci
Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundBox 390
Opis
Głośnik Bluetooth SoundBox 390
Głośnik Bluetooth sterowany za pomocą smartfona lub przycisków.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 22 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB (M) -> microUSB (M) |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 3 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 h |
| Wymiary | 390 x 156.5 x 197 mm |
| Pozostałe parametry |
|