Producenci
Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundBox 420
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.2 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 21 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB(M)->microUSB(M) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 420 x 142 x 202 mm |
| Pozostałe parametry | - Kompatybilny z Bluetooth 4,2 L2CAP / A2DP |