Producenci
Rebeltec Głośnik Bluetooth radio FM CORFU
Opis
Przenośny głośnik bluetooth z radiem
- Sterowanie za pomocą smartphona, pokrętła lub przycisków
- Kompatybilny z Bluetooth 5.0
- Moc 12W RMS
- Głośnik 100mm
- Tryby: bluetooth, radio FM, karta microSD , AUX, USB, TWS
- Wbudowany akumulator Li-Ion 1500mAh 3,7V (ładowany z micro USB)
- Złącze micro USB (ładowanie akumulatora)
- Pasmo przenoszenia 33Hz-18kHz
- Bass reflex
- 8 przycisków multimedialnych
- Wyświetlacz LCD 36 x 8 mm
- Eqalizer (classic, jazz, pop, normal)
- Wygodny uchwyt do przenoszenia
- Zawiera odpinany pasek na ramię
- Radio FM
- Gniazdo USB - mozliwość odtwarzania muzyki z pendrive
- Wbudowane gniazdo na kartę microSD, z której można odtwarzać pliki mp3
- AUX - możliwość odsłuchu zewnętrznego źródła dźwięku poprzez kabel 3,5mm mini jack (brak w zestawie)
- Czas grania 6-9h
- Czas ładowania akumulatora max 3,5h
- Rozmiar 285 x 145 x 177 mm
- Masa netto 1033g
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 33 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 3.5 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 h |
| Wymiary | 285 x 145 x 177 mm |
| Waga | 1033 g |