Producenci
Rebeltec Głośniki multimedialny 2.1 ROCK
Opis
Głośniki multimedialne ROCK 2.1
- Dedykowane do PC, notebooków, tabletów, smartphonów
- Dwa głośniki basowe 3" (75mm) w subwooferze
- Głośniki szerokopasmowe 2" (50mm) w satelitach
- Podświetlenie LED RGB
- S/N : 85dB
- Subwoofer z bass reflex
- Długośc kabla (złącza - subwoofer) :1,3m
- Długość kabal (subwoofer - satelity) : 2x 0,65 m
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Stacja dokująca | Tak |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 22 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 48 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Impedancja | 40 Ohm |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 907 g |