Producenci
Rebeltec Klawiatura dla graczy podświetlana NEON kabel 1,8m
Opis
Pełnowymiarowa klawiatura dla graczy:
- Duża spacja i klawisze ALT oraz ENTER
- 12 multimedialnych klawiszy
- Podświetlana
- Możliwość wyłączenia podświetlenia LED
- Antighost 6 keys
- Złącze USB
Dane techniczne
| Model | Neon |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Szary |
| Waga | 424 g |