Producenci
Rebeltec Klawiatura metalowa podwietlana gaming Rebeltec DISCOVERY 2
Opis
Pełnowymiarowa metalowa podświetlana klawiatura dla graczy:
- Podświetlane klawisze (backilight) na kolor czerwony
- Możliwość wyłączenia podświetlenia LED
- Kanaliki odprowadzajace ciecz w przypadku zalania klawiatury
- Korpus wykonany ze stali
- Masa 677g
- Duża spacja + alt
- Uchwyt na smatphone
- Złącze USB
- Długość kabla 1,5m
Dane techniczne
| Model | DISCOVERY 2 |
| Rodzaj | Standard |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Długość przewodu | 1.5 mm |
| Kolor | Stalowy |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary | 43 x 17.5 x 3.5 cm |
| Waga | 677 g |