Producenci
Rebeltec Klawiatura+mysz przewodowa dla graczy OPPRESSOR GAMING
Opis
Zestaw gamingowy klawiatura podświetlana + mysz optyczna, Rebeltec OPPRESSOR
Klawiatura:
- Podświetlana (Multi Color) - podświetlenie można wyłączyć
- 12 klawiszy funkcyjnych w klawiaturze
- Układ klawiszy QWERTY
- US layout
- Pełnowymiarowa (104 klawisze)
- Kabel o długości 1,5m
- Windows Lock
- Masa 452g
Mysz:
- Podświetlana
- Precyzyjny sensor optyczny
- 4 przyciski i rolka
- Rozdzielczość 800/1200/1600/2400DPI
- Masa 100g
- Kabel o długości 1,5m
- Teflonowe ślizgacze myszy
Dane techniczne
| Separator | Klawiatura |
| Separator | Mysz |
| Model | OPPRESSOR |
| Model | OPPRESSOR |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Długość przewodu | 1.5 cm |
| Kolor | Czarny |
| Interfejs | USB |
| Waga | 452 g |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 100 g |
| Unboxing |