Producenci
Rebeltec Klawiatura podświetlana dla graczy PATROL
Opis
Pełnowymiarowa podświetlana klawiatura USB dla graczy Rebeltec Patrol
- 12 multimedialnych klawiszy
- Podświetlana
- Możliwość zmian ustawień podświetlenia LED (normalny, oddychający, wyłączony)
- Regulacja natężenia podświetlenia
- Masa 660g
- Klawisze wykonane w technologii double injection - brak mozliwości wytarcia się czcionki
- Windowls lock
- Antighost
- Złącze USB
- Długość kabla 1,5m
Dane techniczne
| Model | Patrol |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.66 kg |